Remont

Wyjątkowa troska

Wymiana

Wymiana to usługa, którą świadczymy w przypadku sprzętu zakupionego w naszym sklepie i nadal objętego gwarancją. Jeśli zakupiony produkt jest niesprawny, z przyjemnością wymienimy go na nowy. Jeśli Twój sprzęt wymaga naprawy, ale nie został zakupiony w naszym sklepie, skontaktuj się z przedstawicielem naszego serwisu.

Czyszczenie sprzętu

Interesuje Cię Czyszczenie sprzętu? Jeśli Twój sprzęt został zakupiony w naszym sklepie, naprawa w naszym Centrum serwisowym powinna przebiec w prosty i bezproblemowy sposób. Niektóre z produktów w ofercie sklepu Superkajaki.pl objęte są dożywotnią gwarancją. Jeśli masz taki sprzęt, przynieś go do nas jeszcze dziś, a my z przyjemnością go naprawimy lub wymienimy.

Konserwacja sprzętu

Konserwacja sprzętu to bezpłatna usługa świadczona przez sklep Superkajaki.pl na sprzęt zakupiony w firmie Superkajaki.pl i nadal objęty gwarancją. Jeśli masz produkt, który nie jest już objęty gwarancją lub nadal jest na gwarancji, ale nie został zakupiony w naszym sklepie, skontaktuj się z nami, aby uzyskać informację na temat oferowanych przez nas opcji serwisowych. Jeśli to możliwe, przygotuj oryginalne paragony.